Akcie
Náš tip
Skvelá cena

Airbrush zostava - Štart 05

Celkom hlasov: 1418

Skladom v Prahe

%

  • Vaša cena
  • Krajina pôvodu:ČínaVlajka CN
  • Cena bez DPH:55.17 €
  • Bežná cena:
  • Kód výrobku:9999005
  • Dodávateľ:Tagore
  • Hmotnosť:1000 g

Airbrush zostava - Štart  1

Táto štartovacia airbrush sada je vhodná pre sporadické domáce použitie. Svoje  uplatnenie nájde hlavne medzi tortárkami, kuchármi, nechtárkami a začínajúcimi maliarmi, tatérmi a modelármi. 

 

Pištoľ je osadená skrutkovacou tryskou a ihlou 0,40 mm. Kompresor má maximálny tlak 1,1 bar, takže táto zostava nie je úplne ideálna pre detailné práce a jemné linky, ktoré vyžadujú vyšší tlak vzduchu. Aj tak má vďaka prepínaču, ktorým nastavujete tri stupne výkonnosti svoje široké využitie a je ideálna pre vyskúšanie schopností majiteľa. Zostava je vybavená odkaľovacím filtrom pre prípad, že kompresor nasaje okolnú vlhkosť vzduchu.

 

Pri využití tejto zostavy pre:

  • pre nechtový design, teda airbrush nail art, sú vhodné tieto farby. V prípade potreby odporúčame farby riediť čistým lekárskym liehom.
  • na maľovanie na telo a tvár  budete potrebovať tieto farby

 

Dodávaný kompresor nie je určený k častému a pravidelnému a dlhodobému používaniu, dodržujte prosím pokyny v návode, ktorý je súčasťou dodávky.

 

Dôležité odporúčanie od výrobcu - Po 30tich minútach práce, je nutné nechať kompresor ďalších 30 minút nechať vypnutý. A to z dôvodu, že dodávaný kompresor nie je vybavený tlakovým vypínačom, ktorý pri dosiahnutí určitého tlaku vypne. 

 

Pre toho, kto by chcel airbrush používať častejšie a nedodržiavať povinné prestávky kompresoru tu máme airbrush zostavy ZÁKLAD

Pre fajnšmejkrov, ktorí sa toho neboja a chcú pracovať bez obmedzenia, môžu vyzvať k súboju tieto PROFI airbrush zostavy

 

Sada obsahuje kompresor, integrovaný stojan na airbrush pištoľ, hadicu o dĺžke 1,50 m, trafo, kartáčiky na čistenie pištole a airbrush pištoľ Tagore TG-135. Ide  teda okrem farieb o kompletný súbor, potrebný k okamžitej práce s pištoľou. Takže teraz už stačí si vybrať farby a môžete prenikať do fajn airbrush sveta. Pošlete nám svoje výtvory? :-)

 

 

Obrázok Položka Cena samostatne Výrobok
Cena za sadu: 66.20 | Cena za samostatne kupované položky: 68.00 | Ušetríte: 1.80
Produkt

Tagore mini sada airbrush TG 216N (91216N)

Airbrush minisada Tagore TG-216N je určena pro absolutní začátečníky.   Kombinace membránového kompresoru a pistole zjednodušuje ovládání pistole. Jednoduše řečeno nalejete barvu, zapnete kompresor a tahem spouště vzad na pistoli určujete množství barvy, které z pistole ...

1 x 64.50
Produkt

Sada čistiacich kartáčikov TG 301 (91301)

Čistiaca sada kartáčikov pre dokonalé vyčistenie airbrush pištole Navyhnutná súčasť vybavenia každého, čo pracuje s airbrush pištoľou  Obsah balenia: 1x kartáčik o priemere 3 mm1x kartáčik o priemere 4 mm1x kartáčik o priemere 5 mm1x kartáčik o priemere 6 mm1x kartáčik ...

1 x 3.50

Súvisiaci tovar