Šablóna pre trblietavé tetovanie B110

Celkom hlasov: 1

Skladom v Bratislave

%

  • Vaša cena
  • Krajina pôvodu:ČínaVlajka CN
  • Cena bez DPH:0.92 €
  • Bežná cena:
  • Kód výrobku:9064B110
  • Dodávateľ:Golden Phoenix
  • Hmotnosť:1 g

Trblietavé tetovanie je dočasná ozdoba tela, ktorá vydrží na tele cca 5-7 dní. Využiteľné pre deti, ale aj na plesy, svatby, či akékoľvek iné akcie.

Šablóna je primárne určená na tvorbu trblietavého tetovania (glitter tattoo), možno ju však použíť aj na airbrush tetovanie (airbrush tattoo).

Šablóna sa skladá z troch vrstiev (podklad, lepiaca šablóna, prenoska). Šablóna je z materiálu, ktorý umožňuje opakované použitie (je možné  ju prípadne aj čistiť). Pretože je šablóna samolepiaca, zachováte ostré rysy motívu tak, že dobre pritlačíte celú šablonu k telu a zabránite tak prieniku lepidla tam kam nechcete, či podfúknutiu tetovacou farbou.

Trblietky pre trblietavé tetovanie

Lepidlo pre trblietavé tetovanie

1. Tetované miesto na tele starostlivo očistite a odmastite lekárenským liehom, v prípade nutnosti miesto zbavte chĺpkov.

2. Než lieh na pokožke vyschne, pripravte si vybrané farby glitrov (trblietok), lepidlo a vybranú šablónu.

3. Šablóny sa skladajú z troch vrstiev. Podklad, lepiaca šablóna a prenoska. Opatrne oddeľte lepiacu šablónu s prenoskou od podkladového papiera.

4. Lepiacu šablónu aj s prenoskou prilepte na miesto očistené lekárenským liehom. Jemne, ale dôrazne pritlačte a vyhlaďte celú šablónu, aby sa dobre prilepila na telo a nehrozil prienik lepidla pod šablónu.

5. Potom opatrne odlepte prenosku zo šablóny. Dávajte pozor na jemné detaily šablóny, aby zostali správne prilepené na tele.

6. Motív šablóny pretrite lepidlom. Odporúčame nanášať málo lepidla (jedno namočenie štetca). Lepidlo spriehľadní, ale dlho lepí.

7. Nechajte lepidlo odpočívať cca 1-2 minúty. Medzitým si otvorte trblietky. Potom snímte šablónu z tela. Ak  ju snímete opatrne, dá sa použiť viackrát.

8. Na tele zostane lepidlom natretý motív šablóny. Nanášajte trblietky malým štetcom a kombinujte farby podľa uváženia. Nebojte sa na štetec dať viac trblietok. Ak ich budete nanášať málo, lepidlo sa prichytí na štetec a ten sa potom zlepí.

9. Po nanesení trblietok použite veľký štetec a trblietky silno pritlačte. Predĺžite tým trvanlivosť tetovania.

10. Pri dodržaní vyššie uvedeného postupu vydrží trblietavé tetovanie cca 5-7 dní.

Súvisiaci tovar